О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 14-62 "О бюджете Сарканского района на 2022-2024 годы"
Решение Сарканского районного маслихата области Жетісу от 5 декабря 2022 года № 33-122
Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата "О бюджете Сарканского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 14-62 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26315) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 158 942 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления − 854 434 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 17 802 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала − 40 801 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 6 245 905 тысяч тенге;
2) затраты − 7 022 147 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26 077 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 59 881 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов − 33 804 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами − 200000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 200 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства − 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета − - 89 282 тысячи тенге;

Сарқан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-62 "Сарқан ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 33-122 шешімі
Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-62 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26315 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 158 942 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 854 434 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 802 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 40 801 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 245 905 мың теңге;
2) шығындар − 7 022 147 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу − 26 077 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 59 881 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 33 804 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо – 200 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу −200 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер − 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) − -89 282 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицит) бюджета − - 89 282 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 59 881 тысяча тенге;
погашение займов − 33 804 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 63 205 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Сарканского районного маслихата М. Разбеков

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 89 282 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 59 881 мың теңге;
қарыздарды өтеу − 33 804 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 63 205 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының хатшысы М. Разбеков

707 245
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
707 245
002
Программа занятости
392 221
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17 498
006
Оказание жилищной помощи
30 440
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25 912
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 006
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
101 774
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
55 952
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
80 442
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
59 495
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
59 495
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
47 826
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 948
021
Капитальные расходы государственного органа
300
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
8 421
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 362 922
1
Жилищное хозяйство
650 975
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
650 975
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
399 128
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
251 847
2
Коммунальное хозяйство
128 193
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
128 193
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
53 627
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
30 870
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения

707 245
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
707 245
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
392 221
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17 498
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
30 440
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25 912
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 006
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
101 774
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
55 952
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
80 442
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
59 495
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
59 495
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 826
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 948
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
8 421
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 362 922
1
Тұрғын үй шаруашылығы
650 975
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
650 975
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
399 128
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
251 847
2
Коммуналдық шаруашылық
128 193
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
128 193
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
53 627
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
30 870
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту