О внесении изменений в решение Карагандинского городского маслихата от 22 декабря 2021 года № 106 "О бюджете города Караганды на 2022 – 2024 годы"
Решение Карагандинского городского маслихата от 23 ноября 2022 года № 220
Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карагандинского городского маслихата "О бюджете города Караганды на 2022 – 2024 годы" от 22 декабря 2021 года №106 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26 106) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 97 003 017 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 67 999 769 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 776 952 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 141 915 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 084 381 тысяча тенге;
2) затраты – 95 166 357 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 693 837 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 000 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 306 163 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 324 317 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 324 317 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 181 494 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 181 494 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 6 000 000 тысяч тенге;
погашение займов – 6 347 342 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 528 836 тысяч тенге";
пункт 2 изложить в следующей редакции:

Қарағанды қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 106 "Қарағанды қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 қарашадағы № 220 шешімі
Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының "Қарағанды қаласының 2022-2024 1. Қарағанды қалалық мәслихатының "Қарағанды қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 106 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26 106 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қаланың 2022-2024 жылдарға арналған, оның ішінде 2022 жылға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97 003 017 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 67 999 769 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 776 952 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 141 915 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 23 084 381 мың теңге;
2) шығындар – 95 166 357 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 693 837 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6 000 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 306 163 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 324 317 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 324 317 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 181 494 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 4 181 494 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 6 000 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 347 342 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 4 528 836 мың теңге.";
2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

10 561
На содержание и ремонт организаций спорта
388 438
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1 000 000
На жилищно-коммунальное хозяйство
6 040
На проведение капитального, среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
3 539 433
в том числе:
на средний ремонт дорог
1 900 000
на капитальный ремонт дорог
1 639 433
Целевые трансферты на развитие
14 732 248
в том числе:
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

10 561
Спорт ұйымдарын ұстауға және жөндеуге
388 438
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1 000 000
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
6 040
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін орташа, күрделі жөндеуден өткізуге
3 539 433
оның ішінде:
жолдарды орташа жөндеуден өткізуге
1 900 000
жолдарды күрделі жөндеуден өткізуге
1 639 433
Нысаналы даму трансферттері
14 732 248
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға