О внесении изменений в решение 16 сессии Темиртауского городского маслихата от 27 декабря 2021 года № 16/4 "О бюджете поселка Актау на 2022-2024 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 6 мая 2022 года № 23/4. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 16 сессии Темиртауского городского маслихата от 27 декабря 2021 года № 16/4 "О бюджете поселка Актау на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 162414), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Актау на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 105 368 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 574 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 089 794 тысяч тенге;
2) затраты – 1 129 713 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 24 345 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 345 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств - 24 345 тысяч тенге.";
2) пункт 3 изложить в новой редакции:
"2. Предусмотреть в составе бюджета поселка Актау на 2022 год целевые текущие трансферты из городского бюджета в сумме 870 069 тысяч тенге согласно приложению 4.";

Теміртау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы 16 сессиясының № 16/4 "Ақтау кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 6 мамырдағы № 23/4 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы 16 сессиясының №16/4 "Ақтау кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде № 162414 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақтау кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 1 105 368 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 15 574 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 089 794 мың теңге;
2) шығындар – 1 129 713 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -24 345 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 24 345 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 24 345 мың теңге.";
2) 3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Ақтау кентінің 2022 жылға арналған бюджеті құрамында қалалық бюджеттен берілген 870 069 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес көзделсін.";

483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
849151
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
849151
Организация водоснабжения населенных пунктов, в том числе:
849151
на капитальный ремонт водопроводных сетей Новой части п.Актау
229335
на капитальный ремонт водопроводных сетей Старой части п.Актау
184931
на текущий ремонт ограждения православного и мусульманского кладбища
78084
на текущий ремонт монумента ВОВ
17967
на текущий ремонт спортивных игровых площадок
3879
на средний ремонт дороги п.Актау от ул.Абая до ст.Мырза
144259
на средний ремонт дороги п.Актау от республ. трассы до ул.Абая
155485
на средний ремонт дороги п.Актау от ул.Спартака до больницы
24699
на услуги технического надзора для п.Актау
10512
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4915
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
4915
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4915
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4915
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому, в том числе:
4915
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
4915
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
12800
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
12800
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
12800
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
12800
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне, в том числе:
12800
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
5317
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
2908
на проведение праздничных мероприятий
4575

483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
849151
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
849151
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру, оның ішінде:
849151
Ақтау кентінің Жаңа бөлігіндегі су құбырлары желілерін күрделі жөндеуге
229335
Ақтау кентінің Ескі бөлігіндегі су құбырлары желілерін күрделі жөндеуге
184931
православия және мұсылман зираттарының қоршауын ағымды жөндеуге
78084
ҰОС монументін ағымды жөндеуге
17967
спорттық ойын алаңдарын ағымды жөндеуге
3879
Ақтау кентінің жолын Абай көшесінен Мырза стансасына дейін орташа жөндеуге
144259
Ақтау кентінің жолын республикалық трассадан Абай көшесіне дейін орташа жөндеуге
155485
Ақтау кентінің жолын Спартак көшесінен ауруханаға дейін орташа жөндеуге
24699
Ақтау кенті үшін техникалық қадағалау қызметтеріне
10512
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4915
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
4915
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4915
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4915
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету, оның ішінде:
4915
мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
4915
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
12800
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
12800
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
12800
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
12800
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау, оның ішінде:
12800
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
5317
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
2908
мерекелік іс-шараларды өткізуге
4575