О бюджете поселков Гулшат и Саяк на 2023-2025 годы
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 21 декабря 2022 года № 19/141.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Балхашский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Гулшат на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 101 970 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 412 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 101 558 тысяч тенге;
2) затраты – 102 174 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 204 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 204 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 204 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 26.07.2023 № 6/56 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет поселка Саяк на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 189 581 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 62 026 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 718 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 123 837 тысяч тенге;
2) затраты – 193 419 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 838 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 838 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 838 тысяч тенге.

2023-2025 жылдарға арналған Гүлшат және Саяқ кенттерінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 19/141 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Балқаш қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2023-2025 жылдарға арналған Гүлшат кентінің бюджеті бекітілсін, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 101 970 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 412 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 101 558 мың теңге;
2) шығындар – 102 174 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 204 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 204 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 204 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 26.07.2023 № 6/56 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешімге қоса тіркелген 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес 2023-2025 жылдарға арналған Саяқ кентінің бюджеті бекітілсін, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 189 581 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 62 026 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 718 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 123 837 мың теңге;
2) шығындар – 193 419 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 838 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 838 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 838 мың теңге.

Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 27.11.2023 № 9/76 (вводится в действие с 01.01.2023).
2-1. Учесть, что в составе бюджета поселка Гулшат на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты согласно приложению 7
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 26.07.2023 № 6/56 (вводится в действие с 01.01.2023).

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 27.11.2023 № 9/76 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2-1. 2023 жылға арналған Гүлшат кенті бюджетінің құрамында ағымдағы нысаналы трансферттердің 7 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін
Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 26.07.2023 № 6/56 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

2-2. Учесть, что в составе бюджета поселка Саяк на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты согласно приложению 8
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-2 в соответствии с решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 26.07.2023 № 6/56 (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь городского маслихата А. Муслымов
Приложение 1
к решению Балхашского
городского маслихата
от 21 декабря 2022 года №19/141
Бюджет поселка Гулшат на 2023 год

2-2. 2023 жылға арналған Саяқ кенті бюджетінің құрамында ағымдағы нысаналы трансферттердің 8 қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін
Ескерту. Шешім 2-2-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 26.07.2023 № 6/56 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі..
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы А. Муслымов
Балқаш қалалық мәслихатының
2022 жылғы 21 желтоқсандағы
№19/141 шешіміне
1 қосымша
2023 жылға арналған Гүлшат кентінің бюджеті