О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата "О бюджете поселка Жезказган на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 158
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 24 января 2022 года № 163
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата "О бюджете поселка Жезказган на 2022 – 2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 158 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жезказган на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 224 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 400 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 824 тысяч тенге;
2) затраты – 10 226 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;

Сәтбаев қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Жезқазған кентінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 158 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2022 жылғы 24 қаңтардағы № 163 шешімі
ШЕШТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының "2022 – 2024 жылдарға арналған Жезқазған кентінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 158 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Жезқазған кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 224 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 400 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 824 мың теңге;
2) шығындар – 10 226 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;