О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата "О бюджете поселка Жезказган на 2022 – 2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 158
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 12 апреля 2022 года № 181. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата "О бюджете поселка Жезказган на 2022 – 2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 158 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жезказган на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 453 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 444 тысяч тенге;
2) затраты – 16 466 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 7 013 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 013 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Сәтбаев қалалық мәслихатының "2022 – 2024 жылдарға арналған Жезқазған кентінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 158 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2022 жылғы 12 сәуірдегі № 181 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының "2022 – 2024 жылдарға арналған Жезқазған кентінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 158 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Жезқазған кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 453 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 9 444 мың теңге;
2) шығындар – 16 466 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 7 013 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 7 013 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 7 013 тысяч тенге.";
2 пункт изложить в новой редакции:
"2. Учесть в составе поступлений бюджета поселка Жезказган на 2022 год объем целевых текущих трансфертов, передаваемых из местного бюджета в бюджет поселка Жезказган в сумме 9 444 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Сатпаевского городского маслихата Т. Хмилярчук
Приложение
к решению Сатпаевского городского маслихата
от 12 апреля 2022 года № 181
Приложение 1
к решению Сатпаевского городского маслихата
от 29 декабря 2021 года № 158
Бюджет поселка Жезказган на 2022 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 013 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2022 жылға арналған Жезқазған кентінің бюджеті түсімдерінің құрамында жергілікті бюджеттен Жезқазған кентінің бюджетіне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі 9 444 мың теңге сомасында ескерілсін.";
көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қалалық мәслихатының хатшысы Т. Хмилярчук
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2022 жылғы 12 сәуірдегі
№ 181 шешіміне
қосымша
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 158 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Жезқазған кентінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер