О внесении изменения в решение 7 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2021 года № 83 "О бюджете поселка Актас на 2022-2024 годы"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 28 июля 2022 года № 152
Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 7 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2021 года № 83 "О бюджете поселка Актас на 2022-2024 годы" следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

Саран қалалық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы 7 сессиясының № 83 "2022-2024 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 шілдедегі № 152 шешімі
Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы 7 сессиясының № 83 "2022-2024 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.