О внесении изменений в решение Шахтинского городского маслихата от 24 декабря 2021 года № 105/11 "О бюджете поселков Шахтинского региона на 2022 - 2024 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 23 сентября 2022 года № 176/17. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шахтинского городского маслихата "О бюджете поселков Шахтинского региона на 2022 – 2024 годы" от 24 декабря 2021 года под № 105/11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162194) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселков Шахтинского региона на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 435 248 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 48 114 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 78 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 387 056 тысяч тенге;
2) затраты – 445 090 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 842 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 842 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Шахтинск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 105/11 "2022-2024 жылдарға арналған Шахтинск аймағындағы кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 176/17 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Шахтинск аймағындағы кенттер бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 105/11 болып (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №162194 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 435 248 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 48 114 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 78 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 387 056 мың теңге;
2) шығындар - 445 090 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу –0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – -9 842 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 9 842 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;