О внесении изменений в решение Шахтинского городского маслихата от 24 декабря 2021 года № 104/11 "О городском бюджете на 2022 - 2024 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 2 декабря 2022 года № 196/19. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шахтинского городского маслихата "О городском бюджете на 2022 – 2024 годы" от 24 декабря 2021 года под № 104/11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26173) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 948 804 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 102 628 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 34 286 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 87 960 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 723 930 тысяч тенге;
2) затраты – 12 953 473 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 004 669 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 004 669 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;

Шахтинск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 104/11 "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 196/19 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 104/11 болып (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26173 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 948 804 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 102 628 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 34 286 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 87 960 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 9 723 930 мың теңге;
2) шығындар – 12 953 473 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – - 1 004 669 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 1 004 669 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;

1 790 285
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1 955 233
в том числе:
Управление финансов области
91 481
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за сет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
90 656
На повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
825
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
933 246
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
933 246
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
500 000
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
500 000
Управление координации занятости и социальных программ области
326 539
На развитие продуктивной занятости
68 783
На выплату государственной адресной социальной помощи
21 859
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
121 075
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
114 822
Управление культуры, архивов и документации области
30 860
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
30 860
Управление физической культуры и спорта
73 107
На содержание и ремонт организаций спорта
73 107
Целевые трансферты на развитие:
1 790 285
в том числе:
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
957 498
Реконструкция водопроводных сетей г. Шахтинска, 2 очередь
957 498
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
832 787

1 790 285
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1 955 233
оның ішінде:
Облыстың қаржы басқармасы
91 481
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
90 656
Мәслихат депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға
825
Облыстың энергетика және тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық басқармасы
933 246
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
933 246
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
500 000
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа жөндеуге
500 000
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламала рбасқармасы
326 539
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
68 783
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
21 859
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмірсүрусапасынарттыруға
121 075
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
114 822
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
30 860
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекшееңбек жағдайлары үшінме млекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
30 860
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
73 107
Спорт ұйымдарын ұстауға және жөндеуге
73 107
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
1 790 285
оның ішінде:
Облыстың энергетика және тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық басқармасы
957 498
Шахтинск қаласы су құбыры желілерін реконструкциялау. 2-кезек
957 498
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
832 787

Строительство 5-ти этажного жилого дома город Шахтинск, улица Карла Маркса, строение 54 (без благоустройства и наружных инженерных сетей)
358 949
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (электроснабжение) под индивидуальное жилищное строительство на 112 участков, г. Шахтинск
164 555
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса с бассейном г. Шахтинск
309 283
Приложение 3 к решению
Шахтинского городского маслихата от 2 декабря
2022 года № 196/19
Приложение 7 к решению
Шахтинского городского
маслихата от 24 декабря
2021 года № 104/11
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2022 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего

5 қабатты тұрғын үйдің құрылысы. Қарағанды облысы, Шахтинск қаласы, Карл Маркс к., 54 ғимарат (абаттандырусыз және сыртқы инженерлік желілерсіз) (қоса қаржыландыру)
358 949
Шахтинск қаласында 112 учаскеге жеке тұрғын үй құрылысына инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы (электрмен жабдықтау)
164 555
Шахтинск қаласында дене шынықтыру- сауықтыру кешенінің құрылысы (реттеу)
309 283
Шахтинск қалалық
мәслихатының 2022 жылғы
2 желтоқсандағы № 196/19
шешіміне 3 қосымша
Шахтинск қалалық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсаны № 104/11
шешіміне 7 қосымша
2022 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Барлығы