О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 17/161 "O бюджетах города районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 11 марта 2022 года № 20/198. Прекращено действие в связи с истечением срока
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского маслихата от 24 декабря 2021 года №17/161 "O бюджетах города районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Абай на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 744 600 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 122 671 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 636 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28 900 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 592 393 тысяч тенге;
2) затраты – 748 042 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 3 442 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 442 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 442 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Топар на 2022-2024 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
доходы – 172 613 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 90 407 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 125 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79 881 тысяч тенге;
1) затраты – 203 607 тысяч тенге;
2) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 30 994 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30 994 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 17/161 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 наурыздағы № 20/198 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 17/161 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Абай қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 744 600 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 122 671 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 636 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28 900 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 592 393 мың теңге;
2) шығындар – 748 042 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 3 442 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 442 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 3 442 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Топар кентінің бюджеті 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 172 613 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 90 407 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 125 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 200 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 79 881 мың теңге;
2) шығындар – 203 607 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 30 994 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30 994 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;