О внесении изменений в решение 12 сессии Актогайского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 99 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 5 марта 2022 года № 116
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 99 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26213) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 8690032 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2388634 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8587 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 360 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6292451 тысяч тенге;
2) затраты – 8962636 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33683 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 68918 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 35235 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -306287 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –306287 тысяч тенге:
поступление займов – 68918 тысяч тенге;
погашение займов – 41089 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 278458 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы 12 сессиясының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 99 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 наурыздағы № 116 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 99 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 26213 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8690032 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2388634 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8587 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 360 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 6292451 мың теңге;
2) шығындар – 8962636 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 33683 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 68918 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 35235 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -306287 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 306287 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 68918 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 41089 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 278458 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"7. Утвердить резерв акимата Актогайского района на 2022 год в размере 18467 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Р. Абеуов
Приложение 1
к решению Актогайского районного
маслихата от 05 марта 2022 года
№ 116
Приложение 1
к решению Актогайского районного

"7. Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2022 жылға арналған резерві 18467 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Абеуов
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2022 жылғы 05 наурыздағы
№ 116 шешіміне 1 қосымша
Ақтоғай аудандық мәслихатының

10000
9
Прочие государственные услуги общего характера
391697
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
105242
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
64509
015
Капитальные расходы государственного органа
842
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
39891
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
43279
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
43279
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
217774
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
64482
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
153292
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
25402
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
25402
02
Оборона
13263
1
Военные нужды
9198
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9198
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9198
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
4065
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4065
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
4065
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
439606
1
Социальное обеспечение
37658
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
37658
005
Государственная адресная социальная помощь
37658
2
Социальная помощь
339779
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
339779
002
Программа занятости
101095
006
Оказание жилищной помощи
400
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29652
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
221
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
128719
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

10000
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
391697
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
105242
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64509
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
842
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
39891
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
43279
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43279
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
217774
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64482
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
153292
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
25402
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25402
02
Қорғаныс
13263
1
Әскери мұқтаждар
9198
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9198
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9198
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
4065
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4065
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
4065
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
439606
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
37658
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
37658
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
37658
2
Әлеуметтiк көмек
339779
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
339779
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
101095
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
400
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29652
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
221
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
128719
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

18639
На премирование административных государственных служащих
21252
На содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов акиматов села, поселков, сельских округов
26248
На жилищно-коммунальное хозяйство
49962
На освещение улиц населенных пунктов
16209
На благоустройства и обеспечение санитарии населенных пунктов
14621
На обеспечение населенного пункта питьевой водой
2500
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
70000

18639
Бағалау қорытындысы бойынша мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге сыйақы беруге
21252
Ауыл, кенттер, ауылдық округтер әкімдіктерінің объектілерін күтіп-ұстауға, материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
26248
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
49962
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға
16209
Елді мекендерді абаттандыру және санитариясын қамтамасыз етуге
14621
Елді мекенді ауыз сумен қамтамасыз етуге
2500
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
70000