О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 106 "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2022-2024 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 6 декабря 2022 года № 199
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 106 (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов №162479) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Актогай на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 186315 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15127 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 118 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1035 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 170035 тысяч тенге;
2) затраты – 203672 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -17357 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17357 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17357 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Шашубай на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8, 9 в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 362455 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6916 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 316 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 36 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 355187 тысяч тенге;
2) затраты – 363255 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -800 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 800 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 800 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 106 "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 199 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 106 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде №162479 болып жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 186315 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15127 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 118 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1035 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 170035 мың теңге;
2) шығындар – 203672 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -17357 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17357 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 17357 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022 – 2024 жылдарға арналған Шашубай кентінің бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 362455 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6916 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 316 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 36 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 355187 мың теңге;
2) шығындар – 363255 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -800 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 800 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 800 мың теңге.";
10 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

20941
На премирование административных государственных служащих
21252
На содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов акиматов села, поселков, сельских округов
33759
На жилищно-коммунальное хозяйство
241433
На освещение улиц населенных пунктов
74598
На благоустройства и обеспечение санитарии населенных пунктов
149947
На обеспечение населенного пункта питьевой водой
2000
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
97230

20941
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге сыйақы беруге
21252
Ауыл, кенттер, ауылдық округтер әкімдіктерінің объектілерін күтіп-ұстауға, материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
33759
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
241433
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға
74598
Елді мекендерді абаттандыру және санитариясын қамтамасыз етуге
149947
Елді мекенді ауыз сумен қамтамасыз етуге
2000
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
97230