О внесении изменений в решение 13 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 7 "О бюджетах сел, поселков и сельских округов района на 2022-2024 годы"
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 31 марта 2022 года № 10
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 13 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 28 декабря 2021 года №7 "О бюджетах сел, поселков и сельских округов района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
1) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Габидена Мустафина на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 82 273 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 070 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 67 203 тысяч тенге;
2) затраты – 83 682 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 409 тысяч тенге;
6) субвенция – 56 195 тысяч тенге.";
2) пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Доскейского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 87 930 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 24 940 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 657 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 62 333 тысяч тенге;
2) затраты – 89 475 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Бұқар жырау аудандық мәслихатының 13 сессиясының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 7 "2022-2024 жылдарға арналған ауданның ауылдары, кенттері, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 наурыздағы № 10 шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 13 сессиясының 2021 жылғы 28желтоқсаңдағы №7 "2022-2024 жылдарға арналған ауданның ауылдары, кенттері, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 2-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Ғабиден Мұстафин кенті бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82 273 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 15 070 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 67 203 мың теңге;
2) шығындар – 83 682 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 409 мың теңге;
6) субвенция – 56 195 мың теңге.";
2) 4-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2022-2024 жылдарға арналған Доскей ауылдық округінің бюджеті 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 87 930 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 24 940 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 657 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 62 333 мың теңге;
2) шығындар – 89 475 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;