О внесении изменений в решение 13 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 7 "О бюджетах сел, поселков и сельских округов района на 2022-2024 годы"
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 5 декабря 2022 года № 5
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бухар-Жырауского районного маслихата "О бюджетах сел, поселков и сельских округов района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года №7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №163111) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Ботакара на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 441 805 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 27 599 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 788 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 413 418 тысяч тенге;
2) затраты – 446 618 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 813 тысяч тенге;
6) субвенция – 129 917 тысяч тенге.";
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Габидена Мустафина на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 194 997 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 16 772 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 228 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 171 997 тысяч тенге;
2) затраты – 196 406 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Бұқар жырау аудандық мәслихатының 13 сессиясының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 7 "2022-2024 жылдарға арналған ауданның ауылдары, кенттері, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 5 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған ауданның ауылдары, кенттері, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсаңдағы №7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №163111 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ботақара кенті бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 441 805 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 27 599 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 788 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 413 418 мың теңге;
2) шығындар – 446 618 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 813 мың теңге;
6) субвенция – 129 917 мың теңге.";
2) 2-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Ғабиден Мұстафин кенті бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 194 997 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 16 772 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 6 228 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 171 997 мың теңге;
2) шығындар – 196 406 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1 760 тысяч тенге;
6) субвенция – 4 566 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73, 76, 79, 82, 85 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 к настоящему решению.
29. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата А. Әли
Приложение 1 к решению
23 сессии Бухар-Жырауского
районного маслихата от 05
декабря 2022 года № 5
Приложение 1 к решению
13 сессии Бухар-Жырауского
районного маслихата от 28
декабря 2021 года №7
Бюджет поселка Ботакара на 2022 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 760 мың теңге;
6) субвенция – 4 566 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73, 76, 79, 82, 85 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
16. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы А. Әли
Бұқар жырау аудандық
мәслихатының 23 сессиясының
2022 жылғы 05 желтоқсандағы
№5 шешіміне 1 қосымша
Бұқар жырау аудандық
мәслихатының 13 сессиясының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№7 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Ботақара кенті бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер