О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 21 декабря 2021 года № 15/91 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 18 марта 2022 года № 18/111. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 21 декабря 2021 года под №15/91 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №25927) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 853 424 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 271 191 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 54 436 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 64 518 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 463 279 тысяч тенге;
2) затраты – 9 728 260 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 63 855 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 114 863 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 51 008 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 938 691 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 938 691 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 114 863 тысяч тенге;
погашение займов – 113 133 тысяч тенге;

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 желтоқсандағы № 15/91 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 наурыздағы № 18/111 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 21 желтоқсандағы №15/91 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №25927 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 853 424 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 271 191 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 54 436 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 64 518 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 463 279 мың теңге;
2) шығындар – 9 728 260 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 63 855 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 114 863 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 51 008 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 938 691 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 938 691 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 114 863 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 113 133 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 936 961 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жанааркинского районного маслихата К. Имантусупов
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 18 марта 2022 года №18/111
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 21 декабря 2021 года №15/91
Бюджет района на 2022 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 936 961 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 6 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа аудандық мәслихат хатшысы Қ. Имантүсіпов
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2022 жылғы 18 наурыздағы №18/111
шешіміне 1 қосымша
2021 жылғы 21 желтоқсандағы №15/91
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

22054
006
Оказание жилищной помощи
4820
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
56198
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1310
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
89430
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
62558
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
43722
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
75619
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
75619
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35801
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2476
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
23742
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3100
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
10500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1466998
1
Жилищное хозяйство
1208228
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
52553
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
33626
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
18927
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1139121
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
887151
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
124921
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
127049
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
16554
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
16554
2
Коммунальное хозяйство
256170
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
256170
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения

22054
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4820
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
56198
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1310
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
89430
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
62558
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43722
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
75619
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
75619
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35801
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2476
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
23742
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3100
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
10500
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1466998
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1208228
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
52553
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
33626
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
18927
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1139121
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
887151
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
124921
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
127049
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
16554
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16554
2
Коммуналдық шаруашылық
256170
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
256170
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі