Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2023 год
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 2 декабря 2022 года № 365. Отменено постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 3 октября 2023 года № 267
Сноска. Отменено постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 03.10.2023 № 267 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ!

2023 жылы мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 365 қаулысы. Жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2023 жылғы 3 қазандағы № 267 қаулысымен
Ескерту. Жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 03.10.2023 № 267 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!

Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2023.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14010) акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Осы қаулы 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабының 6) тармақшасына, "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14010 болып тіркелген) сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов на 2023 год в размере от 2% до 4% для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности в процентном выражении от списочной численности рабочих мест, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.

1. Ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, ұйымдарда жұмыс орындарының тізімдік санынан пайызбен көрсеткенде қосымшаға сәйкес 2023 жылы мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін 2%-дан 4%-ға дейінгі көлемде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

3. Настоящее постановление вводится в действие с 01 января 2023 года.
Аким Каркаралинского района Е. Құсайын
Приложение
к постановлению акимата
Каркаралинского района
от "02" декабря 2022 года
№ 365
Перечень организаций для которых устанавливается квота рабочих мест для инвалидов
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% списочной численности работников)
Количество рабочих мест для инвалидов
1
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Каркаралинского района"
63
2
1
2
Республиканское государственное учреждение "Каркаралинский государственный национальный природный парк"

3. Осы қаулы 2023 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа еңгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкімі Е. Құсайын
Қарқаралы ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "02" желтоқсандағы
№ 365 қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1
"Қарқаралы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
63
2
1
2
"Қарқаралы мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" республикалық мемлекеттік мекемесі