О внесении изменений в решение Каркаралинского районного маслихата от 22 декабря 2021 года № VII-13/98 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 17 октября 2022 года № VII-26/198
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 22 декабря 2021 года № VII-13/98 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26168) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 13936360 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1784926 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 35570 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 44401 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 12071463 тысяч тенге;
2) затраты – 14765185 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 68227 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 88591 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20364 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -897052 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 897052 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 88591 тысячи тенге;
погашение займов – 24053 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 832514 тысячи тенге.";

Қарқаралы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № VII-13/98 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 қазандағы № VII-26/198 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № VII-13/98 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26168 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13936360 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1784926 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 35570 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 44401мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12071463 мың теңге;
2) шығындар – 14765185 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 68227 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 88591 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20364 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -897052 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 897052 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 88591 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 24053 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 832514 мың теңге.";