О снятии карантина
Решение акима Мартбек Мамыраевского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 8 декабря 2022 года № 10
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каркаралинской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 07 декабря 2022 года №06-05-02-16/519, РЕШИЛ:
1. Снять карантин установленный на территории крестьянского хозяйства "Свиридов" в зимовке "Коспак" Мартбек Мамыраевского сельского округа в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации заболевания эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Мартбек Мамыраевского сельского округа Каркаралинского района от 30 ноября 2022 года № 9 "Об установлении карантина".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мартбек Мамыраевского сельского округа Ж. Аскербекулы

Карантинді алу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Мартбек Мамыраев ауылдық округінің әкімінің 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 10 шешімі
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1- бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарқаралы аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2022 жылғы 07 желтоқсандағы №06-05-02-16/519 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Қарқаралы ауданы Мартбек Мамыраев ауылдық округінің "Қоспақ" қыстағындағы "Свиридов" шаруа қожалығы аумағында ірі қара мал арасында қарасан ауруын жою бойынша кешендік ветеринариялық-санитарлық іс-шаралар жүргізілуіне орай белгіленген карантин алып тасталсын.
2. Қарқаралы ауданы Мартбек Мамыраев ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 30 қарашадағы № 9 "Карантин белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мартбек Мамыраев ауылдық округінің әкімі Ж. Аскербекулы