О внесении изменений в решение 14 сессии Осакаровского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 156 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 12 октября 2022 года № 304
Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Осакаровского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 156 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26023) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 822 794 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 459 382 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 34 587 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 13 025 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 315 800 тысяч тенге;
2) затраты – 10 813 138 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 208 603 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 275 670 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 67 067 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 198 947 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 198 947 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 275 670 тысяч тенге;

Осакаров аудандық мәслихатының 14 сессиясының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 156 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 қазандағы № 304 шешімі
Осакаров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 156 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 26023 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 822 794 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 459 382 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 587 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 13 025 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 315 800 мың теңге;
2) шығындар – 10 813 138 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 208 603 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 275 670 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 67 067 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша қалдық - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер-0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 198 947 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 198 947 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 275 670 мың теңге;

18 836
006
Оказание жилищной помощи
10 436
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42 500
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
217
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
148 842
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
33 045
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
48 959
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
78 969
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
78 969
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
58 513
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
600
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
18 531
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 325
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 186 130
1
Жилищное хозяйство
765 833
467
Отдел строительства района (города областного значения)
757 629
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
542 324
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
215 305
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта , автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
8 204
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
8 000
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
204
2
Коммунальное хозяйство
1 418 223
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 308 879
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 308 879
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта , автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
109 344
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1 500
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

18 836
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10 436
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42 500
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
217
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
148 842
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
33 405
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
48 959
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
78 969
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
78 969
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 513
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
600
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
18 531
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 325
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 186 130
1
Тұрғын үй шаруашылығы
765 833
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
757 629
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
542 324
004
Инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
215 305
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8 204
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
8 000
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
204
2
Коммуналдық шаруашылық
1 418 223
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 308 879
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 308 879
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
109 344
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
1 500
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру

537 859
Бюджетный кредит из республиканского бюджета
275 670
Целевые текущие трансферты:
из республиканского бюджета и Национального фонда Республики Казахстан:
476 857
Аппарат маслихата района
3 183
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
240
На повышение эффективности деятельности депутатов маслихата
2 624
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
319
Аппарат акима района
6 308
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 712
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
3 596
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
18 961
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
8 361
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
10 600
Отдел занятости и социальных программ района
295 574
На развитие продуктивной занятости
58 404
На развитие продуктивной занятости за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
64 780
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
18 031
На выплату государственной адресной социальной помощи
63 649
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
44 794
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения

537 859
Республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредит
275 670
Берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер:
республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан
476 857
Аудандық мәслихат аппараты
3 183
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
240
Мәслихат депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға
2 624
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
319
Аудан әкімінің аппараты
6 308
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 712
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
3 596
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
18 961
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
8 361
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
10 600
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
295 574
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
58 404
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
64 780
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
18 031
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
63 649
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
44 794
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға

39 328
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 833
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
3 755
Отдел культуры и развития языков района
139 182
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
32 978
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
25 222
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
33 422
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
47 560
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" за счет национального фонда
47 560
Отдел внутренней политики района
2 762
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 187
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 575
Отдел экономики и финансов района
2 075
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
892
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 183
Отдел сельского хозяйства района
622
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

39 328
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 833
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
3 755
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
139 182
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық айлықақыларына қосымша ақылар белгілеуге
32 978
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
25 222
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
33 422
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
47 560
Ұлттық қор есебінен "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
47 560
Ауданның ішкі саясат бөлімі
2 762
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 187
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 575
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
2 075
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
892
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 183
Ауданның ауыл шаруашылығы бөлімі
622
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге

1 318
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 748
Отдел предпринимательства и промышленности района
1 033
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
444
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
589
из областного бюджета:
76 610
Отдел занятости и социальных программ района
24 178
На развитие продуктивной занятости
3 010
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
21 168
Отдел физической культуры и спорта района
12 432
На содержание и ремонт организаций спорта
12 432
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
40 000
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов, в том числе:
40 000
на средний ремонт
40 000
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
1 303 269
Отдел строительства района
1 114 684
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 114 684
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 114 684
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
188 585
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
188 585
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
537 859
Отдел строительства района
243 041
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда для социально-уязвимых слоҰв населения, многодетных семей состоящих в очереди
243 041
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
294 818
Бюджетные кредиты
275 670
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
275 670
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
275 670

1 318
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 748
Ауданның кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
1 033
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
444
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферттер есебінен Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
589
облыстық бюджеттен:
76 610
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24 178
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
3 010
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
21 168
Ауданның дене шынықтыру және спорт бөлімі
12 432
Спорт ұйымдарын ұстауға және жөндеуге
12 432
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
40 000
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарына (қала көшелеріне) және елді мекендердің көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге, оның ішінде:
40 000
орташа жөндеуге
40 000
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері:
1 303 269
Ауданның құрылыс бөлімі
1 114 684
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
1 114 684
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
1 114 684
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
188 585
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
188 585
Облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері:
537 859
Ауданның құрылыс бөлімі
243 041
Халықтың әлеуметтік осал топтары, кезекте тұрған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
243 041
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
294 818
Бюджеттік кредиттер
275 670
оның ішінде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
275 670
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
275 670