О внесении изменений в решение 14 сессии Осакаровского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 157 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2022-2024 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 11 ноября 2022 года № 312
Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 14 сессии Осакаровского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 157 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 162371), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 123 133 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 60 107 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 532 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 60 494 тысяч тенге;
2) затраты – 134 518 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11 385 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 385 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 385 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Батпактинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 17, 18, 19, 20 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 93 119 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 001 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 81 118 тысяч тенге;
2) затраты – 93 779 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 660 тысяч тенге;

Осакаров аудандық мәслихатының 14 сессиясының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 157 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 қарашадағы № 312 шешімі
Осакаров аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 14 сессиясының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 157 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 162371 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осакаровка кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 123 133 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 60 107 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 532 мың теңге;
трансферттер түсімі – 60 494 мың теңге;
2) шығындар – 134 518 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 11 385 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 11 385 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 11 385 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Батпақты ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 17, 18, 19, 20 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 93 119 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 001 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 81 118 мың теңге;
2) шығындар - 93 779 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 660 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 660 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 660 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Озерного сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 29, 30, 31, 32 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 422 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 920 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 36 302 тысяч тенге;
2) затраты – 41 422 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Кундуздинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 33, 34, 35, 36 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 155 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 684 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 33 471 тысяч тенге;
2) затраты – 35 155 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет сельского округа Карагайлы на 2022-2024 годы согласно приложениям 41, 42, 43, 44 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 660 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 660 мың теңге.";
8 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Озерный ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 29, 30, 31, 32 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 422 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 920 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 302 мың теңге;
2) шығындар - 41 422 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.";
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Құндызды ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 33, 34, 35, 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 155 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 684 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33 471 мың теңге;
2) шығындар - 35 155 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.";
11 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Қарағайлы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 41, 42, 43, 44 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін: