О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 23 декабря 2021 года № 10/81 "О городском бюджете на 2022 - 2024 годы"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 25 апреля 2022 года № 13/120
Приозерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 23 декабря 2021 года № 10/81 "О городском бюджете на 2022-2024 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 493 489 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 391 368 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28 022 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31 160 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 042 939 тысяч тенге;
2) затраты – 3 614 808 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 121 319 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 121 319 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;

Приозерск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 10/81 "2022 – 2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 25 сәуірдегі № 13/120 шешімі
Приозерск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 10/81 "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 493 489 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 391 368 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 022 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31 160 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 042 939 мың теңге;
2) шығындар – 3 614 808 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – алу 121 319 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 121 319 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;

17594
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
180
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18539
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
19160
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
36160
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
54932
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
54932
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35057
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
400
021
Капитальные расходы государственного органа
130
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
13415
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5136
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
794
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1173963
1
Жилищное хозяйство
498802
467
Отдел строительства района (города областного значения)
336673
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
335558
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1115
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
162129
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
160741
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1388
2
Коммунальное хозяйство
395870
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
395870
011
Обеспечение безперебойного теплоснабжения малых городов
259244
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
136626
3
Благоустройство населенных пунктов
278591
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
278591
015
Освещение улиц в населенных пунктах

17594
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
180
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
18539
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
19160
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
36160
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
54932
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54932
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35057
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
400
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
13415
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5136
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
794
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1173263
1
Тұрғын үй шаруашылығы
498802
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
336673
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
335558
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1115
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
162129
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
160741
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1388
2
Коммуналдық шаруашылық
395870
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
395870
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
259244
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
136626
3
Елді-мекендерді көркейту
278591
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
278591
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру