О внесении изменений и дополнение в решение Кызылординского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 100-16/3 "О бюджете сельского округа Акжарма на 2022-2024 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 27 мая 2022 года № 142-20/15. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
"1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 29 декабря 2021 года № 100-16/3 "О бюджете сельского округа Акжарма на 2022-2024 годы" следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акжарма 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 90 663,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 579,0 тысяч теңге;
не налоговые поступление – 144,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 85 940,0 тысяч тенге;
2) расходы – 91 301,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета) – - 638,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 638,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0.".
Пункт 1 дополнить строкой следующего содержания:

"2022-2024 жылдарға арналған Ақжарма ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 100-16/3 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 27 мамырдағы № 142-20/15 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022 – 2024 жылдарға арналған Ақжарма ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 100-16/3 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақжарма ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 90 663,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4579,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 144,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 85 940,0 мың теңге;
2) шығындар – 91 301,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 638,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 638,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0.".
1-тармақ мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын: