О внесении изменений и дополнение в решение Кызылординского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 104-16/7 "О бюджете сельского округа Кызылозек на 2022-2024 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 27 мая 2022 года № 146-20/19. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
"1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 29 декабря 2021 года № 104-16/7 "О бюджете сельского округа Кызылозек на 2022-2024 годы" следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Кызылозек 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 94 185,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 481,0 тысяч теңге;
не налоговые поступление – 0;
поступления трансфертов – 86 704,0 тысяч тенге;
2) расходы – 95 549,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета) – -1 364,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 364,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0.".
Пункт 1 дополнить строкой следующего содержания:

"2022-2024 жылдарға арналған Қызылөзек ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық маслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 104-16/7 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 27 мамырдағы № 146-20/19 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Қызылөзек ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық маслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 104-16/7 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қызылөзек ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 94 185,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 481,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 86 704,0 мың теңге;
2) шығындар – 95 549,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операцялар бойынша сальдо – 0;
соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 364,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 364,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0.".
1-тармақ мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын: