О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 98-16/1 "О бюджете поселка Тасбугет на 2022-2024 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 22 ноября 2022 года № 186-27/1. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 98-16/1 "О бюджете поселка Тасбугет на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Тасбугет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 317 666,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 85 688,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 76,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 231 902,0 тысяч тенге;
2) расходы – 328 263,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 597,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 597,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

"2022-2024 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 98-16/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 қарашадағы № 186-27/1 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 98-16/1 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 317 666,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 85 688,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 76,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 231 902,0 мың теңге;
2) шығындар – 328 263,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 597,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)– 10 597,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;