О городском бюджете на 2023-2025 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 21 декабря 2022 года № 198-28/2. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 84 542 068,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 048 981,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 203 844,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 949 476,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61 339 766,9 тысяч тенге;
2) затраты – 78 295 586,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 179 611,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 179 611,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 998 495,1 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4 998 495,1 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 68 375,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -68 375,6 тысяч тенге;
поступление займов – 9 531 111,5 тысяч тенге;
погашение займов – 10 441 013,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 20.12.2023 № 84-11/1 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Определить норматив распределения доходов в городской бюджет на 2023 год в следующих размерах:
1) по кодам 101.201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и 101.205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" 10 процентов;
2) по коду 103.101 "Социальный налог" 10 процентов;
3) по коду 101.202 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты" 10 процентов.
3. Предусмотреть в городском бюджете на 2023 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в сумме 9 223 471 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 272 431,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 20.12.2023 № 84-11/1 (вводится в действие с 01.01.2023).
5. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2023 год согласно приложению 4.

2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 198-28/2 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84 542 068,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 048 981,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 203 844,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 949 476,1 мың теңге;
трансферттер түсімі – 61 339 766,9 мың теңге;
2) шығындар – 78 295 586,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 179 611,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 179 611,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 4 998 495,1 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 4 998 495,1 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 68 375,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – -68 375,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 9 531 111,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 441 013,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 20.12.2023 № 84-11/1 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға Қызылорда қаласы бюджетіне кірістерді бөлу нормативі төмендегідей болып белгіленсін:
1) 101.201 "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" және 101.205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" кодтары бойынша 10 пайыз;
2) 103.101 "Әлеуметтік салық" коды бойынша 10 пайыз;
3) 101.202 "Төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша 10 пайыз.
3. 2023 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 9 223 471 мың теңге болып көзделсін.
4. Жергілікті атқарушы органының резерві 272 431,7 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 20.12.2023 № 84-11/1 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2023 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6. Утвердить распределение субвенции из городского бюджета бюджетам поселков и сельских округов на 2023 год в объеме 978 419 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбугет
200 285 тысяч тенге;
поселок Белкол
74 923 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма
104 379 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат
103 270 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма
120 521 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе
88 597 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек
104 755 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау
111 236 тысяч тенге;
сельский округ Талсуат
70 566 тысяч тенге.
7. Утвердить распределение субвенции из городского бюджета бюджетам поселков и сельских округов на 2024 год в объеме 1 055 305 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбугет
214 982 тысяч тенге;
поселок Белкол
80 186 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма
113 501 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат
112 266 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма
130 771 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе
95 238 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек
112 501 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау
120 023 тысяч тенге;
сельский округ Талсуат
75 837 тысяч тенге.
8. Утвердить распределение субвенции из городского бюджета бюджетам поселков и сельских округов на 2025 год в объеме 1 135 095 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбугет
230 286 тысяч тенге;
поселок Белкол
85 485 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма
123 018 тысяч тенге;
сельский округ Аксуат
121 244 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма
141 788 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе
102 015 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек

6. Қалалық бюджеттен кент және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін 2023 жылға арналған субвенция көлемі 978 419 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті
200 285 мың теңге;
Белкөл кенті
74 923 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі
104 379 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі
103 270 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі
120 521 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі
88 597 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі
104 755 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі
111 236 мың теңге;
Талсуат ауылдық округі
70 566 мың теңге
сомасында белгіленсін.
7. Қалалық бюджеттен кент және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін 2024 жылға арналған субвенция көлемі 1 055 305 теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті
214 982 мың теңге;
Белкөл кенті
80 186 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі
113 501 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі
112 266 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі
130 771 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі
95 238 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі
112 501 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі
120 023 мың теңге;
Талсуат ауылдық округі
75 837 мың теңге
сомасында белгіленсін.
8. Қалалық бюджеттен кент және ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін 2025 жылға арналған субвенция көлемі 1 135 095 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті
230 286 мың теңге;
Белкөл кенті
85 485 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі
123 018 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі
121 244 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі
141 788 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі
102 015 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі

44 273,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
43 706,5
003
Капитальные расходы государственного органа
567,0
02
Оборона
24 047,0
1
Военные нужды
24 047,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
24 047,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
24 047,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
202 093,9
6
Уголовно-исполнительная система
40 895,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
40 895,0
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
40 895,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
161 198,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
161 198,9
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
161 198,9
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
10 304 414,3
1
Социальное обеспечение
3 707 177,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 707 177,3
.005
Государственная адресная социальная помощь
3 706 492,3
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
685,0
2
Социальная помощь
5 309 020,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 615 536,0
.004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 583,0
.006
Оказание жилищной помощи
34 796,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
738 232,6
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
393,3
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
47 255,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
132 043,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
207 202,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
118 663,1
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью

44 273,5
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 706,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
567,0
02
Қорғаныс
24 047,0
1
Әскери мұқтаждар
24 047,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
24 047,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
24 047,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
202 093,9
6
Қылмыстық-атқару жүйесі
40 895,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
40 895,0
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
40 895,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
161 198,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
161 198,9
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
161 198,9
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
10 304 414,3
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 707 177,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 707 177,3
.005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 706 492,3
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
685,0
2
Әлеуметтiк көмек
5 309 020,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 615 536,0
.004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 583,0
.006
Тұрғын үйге көмек көрсету
34 796,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
738 232,6
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
393,3
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
47 255,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
132 043,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
207 202,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
118 663,1
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

1 309 687,0
.027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
20 681,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 693 484,3
004
Программа занятости
2 548 173,2
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
145 311,1
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 288 216,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 287 895,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
338 331,9
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
15 125,2
.021
Капитальные расходы государственного органа
198,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
782 645,1
.054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
145 042,0
.067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 553,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
321,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
321,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
43 722 305,9
1
Жилищное хозяйство
30 418 051,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 112 081,5
002
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
81 378,8
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
572 880,0
.059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту
457 822,7
467
Отдел строительства района (города областного значения)
29 258 227,2
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
11 404 275,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 805 019,7
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
11 048 932,0
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
47 743,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда

1 309 687,0
.027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
20 681,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 693 484,3
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
2 548 173,2
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
145 311,1
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 288 216,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 287 895,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
338 331,9
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
15 125,2
.021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
198,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
782 645,1
.054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
145 042,0
.067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6 553,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
321,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
321,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
43 722 305,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
30 418 051,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 112 081,5
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
81 378,8
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
572 880,0
.059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу
457 822,7
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
29 258 227,2
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
11 404 275,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
6 805 019,7
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
11 048 932,0
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
47 743,1
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

548 657,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
79 606,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
79 606,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
469 051,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
469 051,0
2
Финансовая деятельность
107 167,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
75 493,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
58 531,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
13 675,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3 287,0
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
31 674,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
31 674,0
5
Планирование и статистическая деятельность
84 162,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
84 162,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
84 162,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
384 541,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
97 140,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
97 140,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
45 659,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
45 659,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
241 742,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
241 742,0
02
Оборона
28 538,0
1
Военные нужды
28 538,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
28 538,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
28 538,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
165 058,0
6
Уголовно-исполнительная система
45 221,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

548 657,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
79 606,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
79 606,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
469 051,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
469 051,0
2
Қаржылық қызмет
107 167,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
75 493,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 531,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
13 675,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3 287,0
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
31 674,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 674,0
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
84 162,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
84 162,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 162,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
384 541,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
97 140,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
97 140,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
45 659,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 659,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
241 742,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
241 742,0
02
Қорғаныс
28 538,0
1
Әскери мұқтаждар
28 538,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
28 538,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
28 538,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
165 058,0
6
Қылмыстық-атқару жүйесі
45 221,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

748,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
763,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
763,0
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
2 112,0
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
2 112,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
240 000,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора и в Фонд компенсации потерпевшим
240 000,0
06
Прочие неналоговые поступления
356 364,0
1
Прочие неналоговые поступления
356 364,0
3
Поступления от продажи основного капитала
509 068,0
03
Продажа земли и нематериальных активов
509 068,0
1
Продажа земли
469 404,0
2
Продажа нематериальных активов
39 664,0
4
Поступления трансфертов
10 081 526,0
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
10 081 526,0
2
Трансферты из областного бюджета
10 081 526,0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
2. Затраты
24 454 346,0
01
Государственные услуги общего характера
1 190 185,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
581 536,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
83 472,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
83 472,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
498 064,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
498 064,0
2
Финансовая деятельность
113 624,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
79 385,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
61 829,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
14 154,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим

748,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
763,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
763,0
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
2 112,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
2 112,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
240 000,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетiн түсiмдердi қоспағанда, мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң бюджетiнен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер салатын айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
240 000,0
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
356 364,0
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
356 364,0
3
Негiзгi капиталды сатудан түсетін түсімдер
509 068,0
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
509 068,0
1
Жердi сату
469 404,0
2
Материалдық емес активтерді сату
39 664,0
4
Трансферттердің түсімдері
10 081 526,0
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
10 081 526,0
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
10 081 526,0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
2. Шығындар
24 454 346,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1 190 185,0
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
581 536,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
83 472,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
83 472,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
498 064,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
498 064,0
2
Қаржылық қызмет
113 624,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
79 385,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 829,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
14 154,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу