О бюджете поселка Тасбогет на 2023-2025 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 28 декабря 2022 года № 203-29/1. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Тасбугет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 599 739,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 95 901,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 090,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 496 743,1 тысяч тенге;
2) расходы – 602 222,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 483,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 483,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

2023-2025 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджеті туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 203-29/1 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1)кірістер – 599 739,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 95 901,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 090,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 496 743,1 мың теңге;
2)шығындар – 602 222,2 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -2 483,1 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2 483,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 2 483,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 14.11.2023 № 72-10/1 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить объем субвенции из городского бюджета бюджету поселка Тасбогет в суме на 2023 год – 200 285,0 тысяч тенге, на 2024 год – 214 982,0 тысяч тенге, на 2025 год – 230 286,0 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка Тасбогет на 2032 год согласно приложению 4.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 483,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда қалалық мәслихатының 14.11.2023 № 72-10/1 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қалалық бюджеттен Тасбөгет кенті бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2023 жылғы – 200 285,0 мың теңге, 2024 жылға – 214 982,0 мың теңге, 2025 жылға – 230 286,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2023 жылға арналған Тасбөгет кенті бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес беікітілсін.