О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 203 "О бюджете сельского округа Каратерен на 2022-2024 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 мая 2022 года № 266. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 203 "О бюджете сельского округа Каратерен на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Каратерен на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 417 тысяч тенге;
налоговые поступления – 3 334 тысяч тенге;
неналоговые поступление-0;
поступление от продажи основного капитала-0;
поступления трансфертов – 45 083 тысяч тенге;
2) затраты – 49 143,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;

Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 203 "2022-2024 жылдарға арналған Қаратерең ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 мамырдағы № 266 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 203 шешіміне "2022-2024 жылдарға арналған Қаратерең ауылдық округінің бюджеті туралы" мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қаратерең ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48 417 мың теңге;
салықтық түсімдер – 3 334 мың теңге;
салықтық емес түсімдер-0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0;
трансферттер түсімі – 45 083 мың теңге;
2) шығындар – 49 143,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;