О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 188 "О бюджете сельского округа Аманоткель на 2022-2024 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 9 сентября 2022 года № 288. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 188 "О бюджете сельского округа Аманоткель на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аманоткель на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 89 405 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 136 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 58 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 84 211 тысяч тенге;
2) затраты – 90 206,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 188 "2022-2024 жылдарға арналған Аманөткел ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 қыркүйектегі № 288 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылода облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 188 "2022-2024 жылдарға арналған Аманөткел ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Аманөткел ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 89 405 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 136 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 58 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 84 211 мың теңге;
2) шығындар – 90 206,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;