О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской обласи от 29 декабря 2021 года № 192 "О бюджете сельского округа Бекбауыл на 2022-2024 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 9 сентября 2022 года № 291. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординсокой области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 192 "О бюджете сельского округа Бекбауыл на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бекбауыл на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 653тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 264тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 52 389тысяч тенге;
2) затраты – 55 716,6тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 192 "2022-2024 жылдарға арналған Бекбауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 қыркүйектегі № 291 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылода облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылода облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 192 "2022-2024 жылдарға арналған Бекбауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Бекбауыл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54 653мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 264 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 52 389мың теңге;
2) шығындар – 55 716,6мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;