О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 183 "О бюджете города Аральск на 2022-2024 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 5 декабря 2022 года № 316. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 183 "О бюджете города Аральск на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аральск на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 353 636,0 тысяч тенге;
налоговые поступления – 103 705,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 200,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 31 434,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 207 297,0 тысяч тенге;
2) затраты – 372 867,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 183 "2022-2024 жылдарға арналған Арал қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 316 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 183 "2022-2024 жылдарға арналған Арал қаласының бюджеті туралы"шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Арал қаласының бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –353 636,0 мың теңге;
салықтық түсімдер –103 705,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –11 200,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31 434,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 207 297,0 мың теңге;
2) шығындар – 372 867,8 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0;
қаржы активтерін сатып алу–0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер–0;