О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 201 "О бюджете сельского округа Камыстыбас на 2022-2024 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 5 декабря 2022 года № 324. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2021 года № 201 "О бюджете сельского округа Камыстыбас на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Камыстыбас на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 984 тысяч тенге;
налоговые поступление - 2 723 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 62 261 тысяч тенге;
2) затраты – 65 045,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит)бюджета – - 61,8 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 61,8 тысяч тенге.".
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств -0;
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению

Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 201 "2022-2024 жылдарға арналған Қамыстыбас ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 324 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 201 "2022-2024 жылдарға арналған Қамыстыбас ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қамыстыбас ауылдық округінің бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64 984 мың теңге;
салықтық түсімдер – 2 723 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 62 261 мың теңге
2) шығындар – 65 045,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 61,8,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 61,8 мың теңге.".
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0;
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.