О бюджете города Аральск на 2023-2025 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 334.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Аральск на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 433 580,0 тысяч тенге;
налоговые поступления – 125 140,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 200,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 65 042,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 232 198,0 тысяч тенге;
2) затраты – 433 798,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 218,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 218,3 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;

2023-2025 жылдарға арналған Арал қаласының бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 334 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Арал қаласының бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 433 580,0 мың теңге;
салықтық түсімдер – 125 140,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –11 200,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 65 042,0 мың теңге;
трансферттер түсімі –232 198,0 мың теңге;
2) шығындар – 433 798,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -218,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 218,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 218,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 17.11.2023 № 112 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Аральск на 2023 год согласно приложения 4.
Сноска. Пункт 2 - утратило силу решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 23.06.2023 № 67 (вводится в действие с 01.01.2023).

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдақтары – 218,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 17.11.2023 № 112 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Арал қаласының бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 2-тармақ күші жойылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 23.06.2023 № 67 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).