О бюджете поселка Саксаульск на 2023-2025 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 335. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Саксаульск на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 139 935 тысяч тенге;
налоговые поступления – 22 426 тысяч тенге;
неналоговые поступления-0;
поступления от продажи основного капитала – 2670 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 114 839 тысяч тенге;
2) затраты – 145 112,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;

2023-2025 жылдарға арналған Сексеуіл кентінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 335 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Сексеуіл кентінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 139 935 мың теңге;
салықтық түсімдер – 22 426 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2670 мың теңге;
трансферттер түсімі – 114 839 мың теңге;
2) шығындар – 145 112,3 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 177,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 5 177,3 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 5 177,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 17.11.2023 № 113 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь Аральского районного маслихата Б. Турахметов
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата
от "26" декабря 2022 года № 335
Бюджет поселка Саксаульск на 2023 год

5)бюджет тапшылығы (профициті) - - 5 177,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 177,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылған қалдықтары – 5 177,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 17.11.2023 № 113 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Турахметов
Арал аудандық мәслихатының
2022 жылғы "26" желтоқсандағы
№ 335 шешіміне 1-қосымша
Сексеуіл кентінің 2023 жылға арналған бюджеті