О бюджете сельского округа Сапак на 2023-2025 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 349.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Сапак на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 629 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 652 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 37 977 тысяч тенге;
2) затраты – 40 267 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 638,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 638,0 тысяч тенге;
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;

2023-2025 жылдарға арналған Сапақ ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 349 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Сапақ ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 629 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 652 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 37 977 мың теңге;
2) шығындар – 40 267 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 638,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 638,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств - 638,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 17.11.2023 № 121 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Сапак на 2023 год согласно приложения 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Аральского районного маслихата Б. Турахметов
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата
от "29" декабря 2022 года № 349
Бюджет сельского округа Сапак 2023 год

бюджет қаражататының пайдалынылатын қалдықтары - 638,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 17.11.2023 № 121 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Сапақ ауылдық округінің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Турахметов
Арал аудандық мәслихатының
2022 жылғы "26" желтоқсандағы
№ 349 шешіміне 1-қосымша
Сапақ ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті

4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Аральского районного маслихата
№ 349 от "26" декабря 2022 года
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Сапак на 2023 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Арал аудандық мәслихатының
2022 жылғы "26" желтоқсандағы
№ 349 шешіміне 4-қосымша
2023 жылға арналған Сапақ ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру