О бюджете сельского округа Каракум на 2023-2025 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2022 года № 353.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Каракум на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 83590 тысяч тенге;
налоговые поступления – 6575 тысяч тенге;
неналоговые поступление - 329 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 31 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 76 655 тысяч тенге;
2) затраты – 84518,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;

2023-2025 жылдарға арналған Қарақұм ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 353 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Қарақұм ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 83 590 мың теңге;
салықтық түсімдер – 6 575 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 329 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –31 мың теңге;
трансферттер түсімі –76 655 мың теңге;
2) шығындар – 84 518,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо– 0;
қаржы активтерін сатып алу- 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;

5) дефицит (профицит)бюджета – - 928,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 928,8 тысяч тенге;
поступления займов -0;
погашение займов-0;
используемые остатки бюджетных средств - 928,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 12.09.2023 № 95 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Аральского районного маслихата Б. Турахметов
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата
от "26" декабря 2022 года № 353
Бюджет сельского округа Каракум на 2023 год

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 928,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 928,8 мың теңге;
қарыздар түсімі -0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 928,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 12.09.2023 № 95 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Б. Турахметов
Арал аудандық мәслихатының
2022 жылғы "26" желтоқсандағы
№ 353 шешіміне 1-қосымша
Қарақұм ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті