О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Арыкбалык на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 187
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 27 мая 2022 года № 231
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Арыкбалык на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 187 следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Арыкбалык на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 78496 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1583 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 312 тенге;
поступления трансфертов – 76601 тысяч тенге;
2) затраты – 78573,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -77,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 77,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 77,1 тысяч тенге.".

Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 187 "2022-2024 жылдарға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 мамырдағы № 231 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 187 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 78496 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1583 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 312 мың теңге;
трансферттер түсімі – 76601 мың теңге;
2) шығындар – 78573,1 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -77,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 77,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 77,1 мың теңге.".

2. Приложения 1, 4, 5, 6 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б.Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "27" мая 2022 года № 231
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 187
Бюджет на 2022 год сельского округа Арыкбалык
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының хатшысы Б.Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "27" мамырдағы
№ 231 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 187 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

8 792
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
6 546
2
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений

8 792
1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
6 546
2
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге

2 246
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "27" мая 2022 года № 231
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 187
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Арыкбалык за счет средств областного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
6 220
1
На повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
6 220
Приложение 4 к решению
Казалинского районного маслихата
от "27" мая 2022 года № 231
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 187
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Арыкбалык за счет средств районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты

2 246
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "27" мамырдағы
№ 231 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 187 шешіміне 5-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Арықбалық ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
6 220
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
6 220
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "27" мамырдағы
№ 231 шешіміне 4-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 187 шешіміне 6-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Арықбалық ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер

9 311
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
5 974
2
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
200
3
На ограждение полигона по вывозу твердых бытовых веществ в селе Жанкожа батыр
1 214
4
В соответствии с рекомендациями жителей села Жанкожа батыр в целях улучшения экологического состояния села на проведение ограждающих работ
1 923

9 311
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
5 974
2
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
200
3
Жанқожа батыр ауылындағы тұрмыстық қатты заттарды шығаратын полигонды қоршау жұмыстарына
1 214
4
Жанқожа батыр ауылы тұрғындарының ұсыныстарына сәйкес ауылдың экологиялық жағдайын жақсарту мақсатында жасал желекті қоршау жұмыстарына
1 923