О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Майлыбас на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 196
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 27 мая 2022 года № 240. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Майлыбас на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 196 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Майлыбас на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 112415 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3286 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 412 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 108712 тысяч тенге;
2) затраты – 115506,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3091,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3091,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3091,2 тысяч тенге.

Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 196 "2022-2024 жылдарға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 мамырдағы № 240 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 196 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112415 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3286 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталдан түсетін түсімдер – 412 мың теңге;
трансферттер түсімі – 108717 мың теңге;
2) шығындар – 115506,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3091,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3091,2 мың теңге;
қарыз түсімі – 0;
қарызды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 3091,2 мың теңге.

2. Приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б.Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "27" мая 2022 года № 240
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 196
Бюджет на 2022 год сельского округа Майлыбас
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының хатшысы Б.Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "27" мамырдағы
№ 240 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 196 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Майлыбас ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

6 466
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
5 030
2
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений

6 466
1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
5 030
3
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге

1 436
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "27" мая 2022 года № 240
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 196
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Майлыбас за счет средств областного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
6 157
1
На повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
6 157
Приложение 4 к решению
Казалинского районного маслихата
от "27" мая 2022 года № 240
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 196
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Майлыбас за счет средств районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты

1 436
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "27" мамырдағы
№ 240 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 196 шешіміне 5-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Майлыбас ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
6 157
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
6 157
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "27" мамырдағы
№ 240 шешіміне 4-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 196 шешіміне 6-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Майлыбас ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер

43 211
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
6 200
2
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
200
3
Благоустройство территории спортивной и игровой площадки по улице Ж. Байдилдаева, станции Байкожа, сельского округа Майлыбас Казалинского района
5 835
4
На приобретение нового здания в соответствии с износом здания аппарата акима
17 700
5
На работы по освещению улицы Ж. Байдилдаева на станции Байкожа, майлыбасского сельского округа
10 591
6
На приобретение необходимых материалов для проведения внутреннего водопровода к станции Байкожа и работы по прокладке сервисной водопроводной сети к 23 жилым домам
2 685

43 211
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
6 200
2
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
200
3
Қазалы ауданы Майлыбас ауылдық округі, Байқожа стансасы, Ж.Байділдаев көшесіндегі спорт және ойын алаңының аумағын абаттандыру
5 835
4
Әкім аппараты ғимаратының ескі болуына сәйкес жаңа ғимарат сатып алуға
17 700
5
Майлыбас ауылдық округі, Байқожа станциясындағы Ж.Байділдаев көшесін жарықтандыру жұмыстарына
10 591
6
Байқожа станциясына ішкі су құбырын жүргізуге және 23 тұрғын үйлерге сервистік су желісін тарту жұмыстарына қажетті материалдарды сатып алуға
2 685