О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Басыкара на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года №188
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 сентября 2022 года № 278. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Басыкара на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 188 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Басыкара на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 75711тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1604 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 412 тенге;
поступления трансфертов – 73695тысяч тенге;
2) затраты – 75872 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами–0;
приобретение финансовых активов–0;
поступления от продажи финансовых активов государства–0;
5) дефицит (профицит) бюджета–-161 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 161тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 161 тысяч тенге.".

Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 188 "2022-2024 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 қыркүйектегі № 278 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 188 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 –қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 75711 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1604 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 412 мың теңге;
трансферттер түсімі – 73695 мың теңге;
2) шығындар – 75872 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -161 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 161 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 161 мың теңге.".

2. Приложения 1, 4, 6 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б.Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 12 сентября 2022 года № 278
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 29 декабря 2021 года № 188
Бюджет на 2022 год сельского округа Басыкара
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 6– қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3– қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б. Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "12" қыркүйектегі
№ 278 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 188 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

2 666
3 149
2
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 505
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от 12 сентября 2022 года №278
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от 29 декабря 2021 года №188
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Басыкараза счет средств районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты

2 666
3 149
2
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 505
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "12" қыркүйектегі
№ 278 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 188 шешіміне 6-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Басықара ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер

7 582
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4 850
2
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
200
3
На приобретение 5,4 тонна жидкого топлива для вновь приобретенного мотора ДНС-150 для перекачки воды в селе Басыкара
1 107
4
Дополнительно на приобретение необходимого жидкого топлива для отопления здания администрациив связи с ростом цен на горюче-смазочные материалы
1 025
5
На содержание и текущий ремонт светильников ночного освещения в селе Басыкара
400

7 582
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
4 850
22
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
200
3
Басықара ауылына аяқ су айдауға жаңадан алынған ДНС-150 моторына қажетті 5,4 т. сұйық отын сатып алуға
1 107
4
Жанар-жағар май өнімдеріне бағаның өсуіне байланысты әкімшілік ғимаратын жылытуға қосымша қажетті сұйық отын алуға
1 025
5
Басықара ауылындағы түнгі жарық шамдарын күтіп ұстауға және ағымдағы жөндеу жұмыстарына
400