О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Коларык на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 192
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 сентября 2022 года № 282. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Коларык на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 192 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Коларык на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 75910,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2323 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 486 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 257 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 72844,1 тысяч тенге;
2) затраты – 75973,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -63 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 63 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 63 тысяч тенге.".

Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 192 "2022-2024 жылдарға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 қыркүйектегі № 282 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 192 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 –қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 75910,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2323 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 486 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 257мың теңге;
трансферттер түсімі – 72844,1 мың теңге;
2) шығындар – 75973,1мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -63 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 63 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 63 мың теңге.".

2. Приложения 1, 4, 6 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б.Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" сентября 2022 года № 282
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 192
Бюджет на 2022 год сельского округа Коларык
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 6 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б. Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "12" қыркүйектегі
№ 282 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 192 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

3 326
3 364
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 931
3 364
2
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 395
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" сентября 2022 года № 282
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 192
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Коларык за счет средств районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
11 589,1
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
5 175
2
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
200
3
На работы по исправлению выбоин на асфальтовых дорогах центральных улицсела Актан батыр
1 536
4
На приобретение трансформатора марки КТПН-250 Ква в связи с износом трансформатора КТПН 10/0, 4 Ква, расположенного по ул. А. Кунанбаева, села Актан батыр
4 000
5
На приобретение необходимого жидкого топлива дополнительно к насосу для перекачки воды в соответствии с ростом цен на горюче-смазочные материалы
187
6
на приобретение зеркала для танцевального зала размером 6х2-300 тыс. тенге, 250 тыс. тенге на приобретение 2-х рядов трубного оборудования для танцевального зала, всего 550 тыс. тенге в ГККП "сельский клуб Актан батыр"
491,1

3 326
3 364
1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 931
3 364
2
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 395
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "12" қыркүйектегі
№ 282 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 192 шешіміне 6-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Көларық ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
11 589,1
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
5 175
2
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
200
3
Ақтан батыр ауылы орталығындағы асфальттанған көшелеріндегі шұқырларды тегістеу жұмыстарына
1 536
4
Ақтан батыр ауылы, А.Құнанбаев көшесінде орналасқан КТПН 10/0,4 Ква трансформаторының тозуына байланысты КТПН-250 Ква маркалы 1 дана трансформатор сатып алуға
4 000
5
Жанар-жағар май өнімдеріне бағаның өсуіне сәйкес, аяқ су айдайтын насосқа қосымша қажетті сұйық отын сатып алуға
187
6
"Ақтан батыр ауылдық клубы" МКҚК-на би залына арнайы 6х2 өлшемде айна сатып алуға 300 мың теңге, би залына 2 қатар труба құрылғысын сатып алуға 250 мың теңге, барлығы 550 мың теңге
491,1