О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Басыкара на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 188
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 ноября 2022 года № 308. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Басыкара на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 188 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 163366) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Басыкара на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 76130 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1604тысяч тенге;
неналоговые поступления – 125тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 287 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 74114тысяч тенге;
2) затраты – 76291тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами–0;
приобретение финансовых активов–0;
поступления от продажи финансовых активов государства–0;
5) дефицит (профицит) бюджета–-161 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 161тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 161 тысяч тенге.".

Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 188 "2022-2024 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 қарашадағы № 308 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 188 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 163366 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 –қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76130 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1604 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 125 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 287мың теңге;
трансферттер түсімі – 74114мың теңге;
2) шығындар – 76291мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -161 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 161 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 161 мың теңге.".

2. Приложения 1, 4 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б. Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" ноября 2022 года № 308
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 188
Бюджет на 2022 год сельского округа Басыкара
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б. Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "22" қарашадағы
№308 шешіміне
1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№188 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Басықара ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

4 171
3 568
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 666
3 568
2
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 505

4 171
3 568
1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 666
3 568
2
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 505