О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Коларык на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года №192
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 ноября 2022 года № 311. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Коларык на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года №192 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №173009) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Коларык на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 75513,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2329 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 492 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 245 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 72447,6 тысяч тенге;
2) затраты – 75576,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -63 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 63 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 63 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 6 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы №192 "2022-2024 жылдарға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 қарашадағы № 311 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы №192 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №173009 болып тіркелген)мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 75513,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2329 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 492 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 245 мың теңге;
трансферттер түсімі – 72447,6мың теңге;
2) шығындар – 75576,6мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -63 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 63 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 63 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4,6 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

11 192,6
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
5 175
2
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
160
3
На работы по исправлению выбоин на асфальтовых дорогах центральных улиц села Актан батыр
1 371,5
4
На приобретение трансформатора марки КТПН-250 Ква в связи с износом трансформатора КТПН 10/0, 4 Ква, расположенного по ул. А. Кунанбаева, села Актан батыр
3 808
5
На приобретение необходимого жидкого топлива дополнительно к насосу для перекачки воды в соответствии с ростом цен на горюче-смазочные материалы
187
6
на приобретение зеркала для танцевального зала размером 6х2-300 тыс. тенге, 250 тыс. тенге на приобретение 2-х рядов трубного оборудования для танцевального зала, всего 550 тыс. тенге в ГККП "сельский клуб Актан батыр"
491,1

11 192,6
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
5 175
2
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
160
3
Ақтан батыр ауылы орталығындағы асфальттанған көшелеріндегі шұқырларды тегістеу жұмыстарына
1 371,5
4
Ақтан батыр ауылы, А.Құнанбаев көшесінде орналасқан КТПН 10/0,4 Ква трансформаторының тозуына байланысты КТПН-250 Ква маркалы 1 дана трансформатор сатып алуға
3 808
5
Жанар-жағар май өнімдеріне бағаның өсуіне сәйкес, аяқ су айдайтын насосқа қосымша қажетті сұйық отын сатып алуға
187
6
"Ақтан батыр ауылдық клубы" МКҚК-на би залына арнайы 6х2 өлшемде айна сатып алуға 300 мың теңге, би залына 2 қатар труба құрылғысын сатып алуға 250 мың теңге, барлығы 550 мың теңге
491,1