О внесении измененийв решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Кызылкум на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 194
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 ноября 2022 года № 314. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Кызылкум на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 194 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №163395) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кызылкум на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 62024 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2541 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала –0;
поступления трансфертов – 59483 тысяч тенге;
2) затраты – 64219,6тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2195,6тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2195,6тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2195,6тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Казалинского
районного маслихата
Б.Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" ноября 2022 года №314
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года №194
Бюджет на 2022 год сельского округа Кызылкум
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы №194 "2022-2024 жылдарға арналған Қызылқұм ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 қарашадағы № 314 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2022-2024жылдарға арналған Қызылқұм ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 194 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 163395 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қызылқұм ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62024 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2541 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталдан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 59483мың теңге;
2) шығындар – 64219,6мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2195,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2195,6 мың теңге;
қарыз түсімі – 0;
қарызды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 2195,6 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б. Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "22" қарашадағы
№314 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№194 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Қызылқұм ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

1 646
2 427
2
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 547
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" ноября 2022 года №314
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года №194
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Кызылкум за счет средств районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты

1 646
2 427
2
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
1 547
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "22" қарашадағы
№314 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№194 шешіміне 6-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Қызылқұм ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер

4 856
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4 758
2
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
98

4 856
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысын ұлғайтуға
4 758
2
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
98