О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Майдакол на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 195
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 ноября 2022 года № 315. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Майдакол на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 195 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №172965) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Майдакол на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 86091,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4068 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 146 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 289 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 81588,9 тысяч тенге;
2) затраты – 86457,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами–0;
приобретение финансовых активов–0;
поступления от продажи финансовых активов государства–0;
5) дефицит (профицит) бюджета– -365,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 365,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 365,4 тысяч тенге.".

Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 195 "2022-2024 жылдарға арналған Майдакөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 қарашадағы № 315 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Майдакөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 195 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 172965 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Майдакөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 –қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86091,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4068 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 146 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 289 мың теңге;
трансферттер түсімі – 81588,9 мың теңге;
2) шығындар – 86457,3 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -365,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 365,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 365,4 мың теңге.".

2. Приложение 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б.Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" ноября 2022 года № 315
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 195
Бюджет на 2022 год сельского округа Майдакол
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б. Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "22" қарашадағы
№ 315 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 195 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Майдакөл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

6 242
4 297
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
3 628
2 890
2
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения

6 242
4 297
1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
3 628
2 890
2
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге

1 075
1 407
3
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 539
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" ноября 2022 года № 315
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 195
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Майдакол за счет средств областного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
8 281
1
Наповышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
8 281
Приложение 4 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" ноября 2022 года № 315
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 195
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Майдакол за счет средств районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты

1 075
1 407
3
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 539
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "22" қарашадағы
№ 315 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 195 шешіміне 5-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Майдакөл ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
8 281
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
8 281
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "22" қарашадағы
№ 315 шешіміне 4-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 195 шешіміне 6-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Майдакөл ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер

6845,9
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
6 341
2
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
96,9
3
На приобретение жидкого топлива к отопительному сезону в сельский Дом культуры Бекарыстан би
408

6845,9
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
6 341
2
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
96,9
3
Бекарыстан би ауылдық мәдениет Үйіне жылу маусымына сұйық отын сатып алуға қосымша
408