О бюджете поселка Айтеке би на 2023-2025 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2022 года № 337. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Айтеке би на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 815580,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 243120 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 750 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 51201 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 520509,4 тысяч тенге;
2) затраты – 840410,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -24829,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24829,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

2023-2025 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 337 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 815580,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 243120 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 750 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 51201 мың теңге;
трансферттер түсімі – 520509,4 мың теңге;
2) шығындар – 840410,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 24829,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 24829,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 24829,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.12.2023 № 134 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить в районном бюджете на 2023 год целевые трансферты бюджету поселка Айтеке би за счет средств областного бюджета согласно приложению 4.
3. Утвердить в районном бюджете на 2023 год целевые трансферты бюджету поселка Айтеке би за счет средств районного бюджета согласно приложению 5.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24829,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.12.2023 № 134 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте Әйтеке би кенті бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте Әйтеке би кенті бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Cекретарь маслихата Казалинского района Б.Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 337
Бюджет на 2023 год поселка Айтеке би
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.12.2023 № 134 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма, тысыч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б.Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 337 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.12.2023 № 134 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

77849
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
77849
12
Транспорт и коммуникации
20036
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
20036
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
20036
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Погашение бюджетных кредитов
0
4.Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5.Дефицит (профицит) бюджета
0
6.Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 337
Целевые трансферты из районного бюджета на 2023 год бюджету поселка Айтеке би за счет средств областного бюджета
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.12.2023 № 134 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
102238,3
1
Средний ремонт улиц поселка Айтеке би (щебеночные дороги) Казалинского района
102238,3
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 337
Целевые трансферты из районного бюджета на 2023 год бюджету поселка Айтеке би за счет средств районного бюджета
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 17.11.2023 № 97 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
109 153,1
1
На работы по очистке окраин поселка Айтеке би от золоотвала
8 141,3
2
Благоустройство дворов многоэтажных жилых домов по адресу: поселок Айтеке би, улица К. Еримбета № 84
4 335,1
3
Благоустройство двора многоэтажного жилого дома № 19 по улице Кобыланды батыра
4 323,9
4
Приобретение насос большой ГНОМ (2 шт.)
1 080
5
Работа по подъему смотровых колодцев питьевой воды до уровня дороги
691
6
Установка ночных светильников на улице К. Сатбаева (0,600 км)
2 541,8
7
Строительство пешеходного перехода по улице Р. Баглановой (расстояние между улицами Айтеке би –Толе би-0,490 км)
3 912,6
8
На приобретение трансформаторной установки в п. Айтеке би 4 шт.
19 160
9
На приобретение пакета палаток (шатер), необходимых для проведения культурных мероприятий на территории поселка Айтеке би
12 000
10
На работы по установке светильников на улицы поселка (марка "Керемет" 90 Вт) 220 шт.
14 225,5
11
Разработка проектно-сметной документации на установку уличного освещения по ул. М. Шокая и сопровождение получения положительного заключения

77849
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
77849
12
Көлiк және коммуникация
20036
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
20036
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
20036
3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 337 шешіміне 4-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджетте Әйтеке би кенті бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.12.2023 № 134 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
102238,3
1
Қазалы ауданы, Әйтеке би кентінің (қиыршық тас жолдары) көшелерін орташа жөндеу
102238,3
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 337 шешіміне 5-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджетте Әйтеке би кенті бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 17.11.2023 № 97 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
109 153,1
1
Әйтеке би кентінің шет аймақтарын күл қоқыстан тазарту жұмыстарына
8 141,3
2
Әйтеке би кенті, Қ.Ерімбет көшесіндегі№ 84 мекен жайдағы көп қабатты тұрғын үйлердің ауласын абаттандыру
4 335,1
3
Қобыланды батыр көшесі № 19 көп қабатты тұрғын үйдің ауласын абаттандыру
4 323,9
4
Үлкен ГНОМ насос сатып алу (2- дана)
1 080
5
Ауыз су көру құдықтарын жол деңгейіне дейін көтеру жұмысы
691
6
Қ.Сатбаев көшесіне түнгі жарықшамдар орнату (0,600 км)
2 541,8
7
Р.Бағланова көшесіне жаяу жүргіншілер жолын салу (Әйтеке би –Төле би көшесі аралық -0,490 км)
3 912,6
8
Әйтеке би кентіне 4 дана трансформатор қондырғысын сатып алуға
19 160
9
Әйтеке би кенті аумағында өтетін мәдени шараларға қажетті шатыр (шатер) топтамасын сатып алуға
12 000
10
Кент көшелері жарықшамдарына (марка "Керемет" 90 Вт) 220 дана светильник орнату жұмыстарына
14 225,5
11
М.Шоқай көшесіне көше жарығын орнатуға жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу және оң қорытынды алуға сүйемелдеу

1 059,7
12
Разработка проектно-сметной документации на установку уличного освещения на улице Толе би и сопровождение получения положительного заключения
858,7
13
На работы по благоустройству дворов 2-х этажных многоквартирных жилых домов по ул. В. Счастливова-Желтоксан (тротуарная дорожка 1081 метр)
10 329,2
14
Благоустройство двора 5-ти этажных жилых домов (тротуар 345 м) на работы 1060 м2
8 889,6
15
Благоустройство площади "Рәміздер алаңы" и "площади памятника Жалантос батыр" (посев люцерны, ивы)
3 187,6
16
Работа по установке остановок (6 шт.)
3 100
17
На работы по оформлению улиц поселка Айтеке би
3 304
18
В связи с передачей парка "Женис", находящегося на балансе районного центра культуры, в дом культуры поселка Айтеке би, подведомственный аппарату акима поселка Айтеке би, на замену 7 единиц штата садовода, предусмотренных на содержание парка " Женис
3 492
19
На приобретение необходимых материалов для освещения улиц, расположенных в новых квартирах, предоставляемых в аренду социально уязвимым слоям населения
3 067,1
20
Дополнительно к фонду оплаты труда в связи с передачей штата водителя 1 единицы в аппарат акима поселка Айтеке би
1 454
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 337
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованной (не использованной) в течение финансового года суммы целевых трансфертов в 2022 году, выделенной из районного бюджета бюджету поселка Айтеке би
Сноска. Решение дополнено приложением 6 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.05.2023 № 28 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
Поселок Айтеке би
519,9
Всего:
519,9

1 059,7
12
Төле би көшесіне көше жарығын орнатуға жобалық- сметалық құжаттамасын әзірлеу және оң қорытынды алуға сүйемелдеу.
858,7
13
В.Счастнов-Желтоқсан көшесі бойындағы 2 қабатты көп пәтерлі тұрғын үйлер ауласын абаттандыру (Тротуар жолы 1081 метр) жұмыстарына
10 329,2
14
5 қабатты тұрғын үйлер ауласын абаттандыру (тротуар 345 м) 1060 м2 жұмыстарына
8 889,6
15
"Рәміздер" алаңы және "Жалаңтөс батыр" ескерткіші алаңын абаттандыру (жоңышқа, тал егу)
3 187,6
16
Аялдама орнату жұмысы (6 дана)
3 100
17
Әйтеке би кенті көшелерін безендіру жұмыстарына
3 304
18
Аудандық мәдениет Орталығының теңгеріміндегі "Жеңіс" саябағы Әйтеке би кенті әкімінің аппаратына қарасты Әйтеке би кенттік мәдениет Үйіне берілуіне байланысты "Жеңіс" саябағын күтіп ұстауға қаралған 7 бірлік бағбан штатын ауыстыруға
3 492
19
Халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына жалға берілетін жаңа пәтерлер орналасқан көшелерге жарықтандыруға қажетті материалдар сатып алуға
3 067,1
20
Әйтеке би кенті әкімінің аппаратына 1 бірлік жүргізуші штаты берілуіне байланысты еңбекақы қорына қосымша
1 454
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 337 шешіміне 6-қосымша
Әйтеке би кенті бюджетіне аудандық бюджеттен бөлінген, 2022 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
Ескерту. Шешім 6-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.05.2023 № 28 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
Әйтеке би кенті
519,9
Барлығы:
519,9