О бюджете сельского округа Акжона на 2023-2025 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2022 года № 339.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акжона на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 70591 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2206 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 68385 тысяч тенге;
2) затраты – 72993,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2402,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2402,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

2023-2025 жылдарға арналған Ақжона ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 339 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақжона ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70591 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2206 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 68385 мың теңге;
2) шығындар – 72993,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2402,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2402,4 мың теңге.
қарыз түсімі – 0;
қарызды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 2402,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.12.2023 № 136 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить в районном бюджете на 2023 год целевые трансферты бюджету сельского округа Акжона за счет средств районного бюджета согласно приложению 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б.Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2023 года № 339
Бюджет на 2023 год сельского округа Акжона

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 2402,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.12.2023 № 136 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте Ақжона ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б. Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 339 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Ақжона ауылдық округінің бюджеті

1512
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 339
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованных (не использованных) в течение финансового года сумм целевых трансфертов в 2022 году, выделенных из вышестоящих бюджетов в бюджет сельского округа Акжона
Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.05.2023 № 30 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Всего, тысяч тенге
1
Сельский округ Акжона
0.4

1512
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 339 шешіміне 5-қосымша
Ақжона ауылдық округінің бюджетіне жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген, 2022 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
Ескерту. Шешім 5-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.05.2023 № 30 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Барлығы, мың теңге
1
Ақжона ауылдық округі
0,4