О бюджете сельского округа Аранды на 2023-2025 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2022 года № 341.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординский области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аранды на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 111644 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3437 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 299 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 107888 тысяч тенге;
2) затраты – 113809,2 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2165,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2165,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

2023-2025 жылдарға арналған Аранды ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 341 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Аранды ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111644 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3437 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 299 мың теңге;
трансферттер түсімі – 107888 мың теңге;
2) шығындар – 113809,2 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2165,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2165,2 мың теңге;
қарыз түсімі – 0;
қарызды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 2165,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 17.11.2023 № 101 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б.Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 341
Бюджет на 2023 год сельского округа Аранды

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 2165,2 мың теңге.
Ескерту. 1- тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 17.11.2023 № 101 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б. Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 341 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Аранды ауылдық округінің бюджеті