О бюджете сельского округа Бирлик на 2023-2025 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2022 года № 344.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Бирлик на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 64660 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2135 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 241 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 116 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62168 тысяч тенге;
2) затраты – 65242,1 тысяч тенге, в том числе;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -582,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 582,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

2023-2025 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 344 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64660 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2135 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 241 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 116 мың теңге;
трансферттер түсімі – 62168 мың теңге;
2) шығындар – 65242,1 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -582,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 582,1 мың теңге;
қарыз түсімі – 0;
қарызды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств –582,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.12.2023 № 139 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б.Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 344
Бюджет на 2023 год сельского округа Бирлик

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 582,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.12.2023 № 139 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б. Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 344 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті

Сноска. Решение дополнено приложением 4 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.05.2023 № 35; в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05.09.2023 № 70 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
1922
1
На работы по благоустройству территории здания администрации Бирликского сельского округа (укладка брусчатки)
199
2
Установить пандус для въезда и выезда граждан с ограниченными возможностями в административное здание
598
3
На оплату электрической энергии, потребляемой на отопительный сезон в административном здании Бирликского сельского округа
1125
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 344
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованных (не использованных) в течение финансового года сумм целевых трансфертов в 2022 году, выделенных из вышестоящих бюджетов в бюджет сельского округа Бирлик
Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.05.2023 № 35 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Всего,
тысяч тенге
В том числе
За счет гарантированных трансфертов из Национального фонда РК
За счет трансфертов из областного бюджета
Районный бюджет
1
Сельский округ Бирлик

Ескерту. Шешім 4-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.05.2023 № 35; жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 05.09.2023 № 70 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1922
1
Бірлік ауылдық округі әкімшілігі ғимаратының аумағын абаттандыру (брусчатка төсеу) жұмыстарына
199
2
Әкімшілік ғимаратына мүмкіндігі шектеулі азаматтарға кіріп-шығуы үшін пандус орнатуға
598
3
Бірлік ауылдық округі әкімшілік ғимаратына жылу беру маусымына тұтынатын электр энергиясының төлеміне
1125
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 344 шешіміне 5-қосымша
Бірлік ауылдық округінің бюджетіне жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген, 2022 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
Ескерту. Шешім 5-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.05.2023 № 35 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Барлығы, мың теңге
Оның ішінде
ҚР Ұлттық қорынан бөлінетін кепілдендірілген трансферттер есебінен
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
Аудандық бюджет
1
Бірлік ауылдық округі