О бюджете сельского округа Майдакол на 2023-2025 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2022 года № 350.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Майдакол на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 137759 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4907 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 105 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 602 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 132145 тысяч тенге;
2) затраты – 138045,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами–0;
приобретение финансовых активов–0;
поступления от продажи финансовых активов государства–0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -286,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 286,7 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

2023-2025 жылдарға арналған Майдакөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 350 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Майдакөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 137759 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4907 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 105 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 602 мың теңге;
трансферттер түсімі – 132145 мың теңге;
2) шығындар – 138045,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -286,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 286,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 286,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.12.2023 № 143 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить в районном бюджете на 2023 год целевые трансферты бюджету сельского округа Майдакол за счет средств районного бюджета согласно приложению 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б.Жарылкап
Приложение 1к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2023 года № 350
Бюджет на 2023 год сельского округа Майдакол

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 286,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.12.2023 № 143 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте Майдакөл ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б. Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 350 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Майдакөл ауылдық округінің бюджеті

3298
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Погашение бюджетных кредитов
0
4.Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5.Дефицит (профицит) бюджета
0
6.Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 350
Целевые трансферты из районного бюджета на 2023 год бюджету сельского округа Майдакол за счет средств районного бюджета
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05.09.2023 № 76 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
35950
1
На приобретение служебного здания в Аппарат акима Майдакольского сельского округа
26857
2
На услугу по подключению и подключению сети интернет к сельскому Дому культуры Бекарыстан би Майдакольского сельского округа
172
3
На разработку землеустроительного и идентификационного документа на земельный участок 1000 квадратных метров для строительства спортивной площадки
312
4
На текущий ремонт спортивной площадки села Бекарыстан би Майдакольского сельского округа
2991
5
Реконструкция электрических сетей улиц М. Кузенбаева 3,1 км, М. Измагамбетова 2,1 км, села Бекарыстан би Майдакольского сельского округа и 4 шт.
719
6
Землеустройство на оставшиеся 5460,0 кв. м в связи с предоставлением земельного участка площадью 1000,0 кв. м для строительства административного здания на площаде "Тауелсиздик"
518
7
Работы по освещению проезжей части от входной арки до села Бекарыстан би (1046 м)
1781
8
На приобретение дополнительного жидкого топлива для сельского Дома культуры Бекарыстан би
2600
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 350
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованных (не использованных) в течение финансового года сумм целевых трансфертов в 2022 году, выделенных из вышестоящих бюджетов в бюджет сельского округа Майдаколь
Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.05.2023 № 41 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Всего, тысяч тенге
В том числе
За счет трансфертов из областного бюджета
Районный бюджет
1
сельский округ Майдаколь
23,7
23,3
0,4

3298
3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6.Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 350 шешіміне 4-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджетте Майдакөл ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 05.09.2023 № 76 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
35950
1
Майдакөл ауылдық округі әкімінің аппаратына қызметтік ғимарат сатып алуға
26857
2
Майдакөл ауылдық округі, Бекарыстан би ауылдық мәдениет Үйіне интернет желісін қондыру және қосу қызметіне
172
3
Спорт алаңын салу үшін 1000 шаршы метр жер учаскесіне жерге орналастыру және сәйкестендіру құжатын әзірлеуге
312
4
Майдакөл ауылдық округі, Бекарыстан би ауылындағы спорт алаңын ағымдағы жөндеу жұмыстарына
2991
5
Майдакөл ауылдық округі, Бекарыстан би ауылы М. Күзенбаев 3,1 км, М. Ізмағамбетов 2,1 км көшелерінің электр желілерін қайта жаңғырту және 4 дана
719
6
Тәуелсіздік алаңынан әкімшілік ғимарат салу үшін 1000,0 шаршы метр жер телімі берілуіне орай, қалған 5460,0 шаршы метр жер учаскесіне жерге орналастыру
518
7
Бекарыстан би ауылындағы кіре беріс аркадан ауылға дейінгі аралығын жарықтандыру жұмыстарына (1046 м)
1781
8
Бекарыстан би ауылдық мәдениет Үйіне қосымша сұйық отын сатып алуға
2600
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 350 шешіміне 5-қосымша
Майдакөл ауылдық округі бюджетіне жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген, 2022 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
Ескерту. Шешім 5-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.05.2023 № 41 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Барлығы, мың теңге
Оның ішінде
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
Аудандық бюджет
1
Майдакөл ауылдық округі
23,7
23,3
0,4