О бюджете сельского округа Майдакол на 2023-2025 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2022 года № 350.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Майдакол на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 133980 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3875 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 90 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 270 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 129745 тысяч тенге;
2) затраты – 134003,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -23,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 23,7 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

2023-2025 жылдарға арналған Майдакөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 350 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Майдакөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 133980 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3875 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 90 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 270 мың теңге;
трансферттер түсімі – 129745мың теңге;
2) шығындар – 134003,7 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -23,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 23,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 23,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.05.2023 № 41 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить в районном бюджете на 2023 год целевые трансферты бюджету сельского округа Майдакол за счет средств районного бюджета согласно приложению 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б.Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 350
Бюджет на 2023 год сельского округа Майдакол

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 23,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.05.2023 № 41 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте Майдакөл ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б. Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2023 жылғы "12" мамырдағы
№ 41 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Майдакөл ауылдық округінің бюджеті

3298
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Погашение бюджетных кредитов
0
4.Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5.Дефицит (профицит) бюджета
0
6.Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 350
Целевые трансферты из районного бюджета на 2023 год бюджету сельского округа Майдакол за счет средств районного бюджета
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.05.2023 № 41 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
33 550
1
На приобретение служебного здания в Аппарат акима Майдакольского сельского округа
26 857
2
На услугу по подключению и подключению сети интернет к сельскому Дому культуры Бекарыстан би Майдакольского сельского округа
172
3
На разработку землеустроительного и идентификационного документа на земельный участок 1000 квадратных метров для строительства спортивной площадки
312
4
На текущий ремонт спортивной площадки села Бекарыстан би Майдакольского сельского округа
2 991
5
Реконструкция электрических сетей улиц М. Кузенбаева 3,1 км, М. Измагамбетова 2,1 км, села Бекарыстан би Майдакольского сельского округа и 4 шт.
2 500
6
Землеустройство на оставшиеся 5460,0 кв. м в связи с предоставлением земельного участка площадью 1000,0 кв. м для строительства административного здания на площаде "Тауелсиздик"
518
7
На услуги по проведению государственной политики "Официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
200
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2022 года № 350
Сумма возврата в районный бюджет неиспользованных (не использованных) в течение финансового года сумм целевых трансфертов в 2022 году, выделенных из вышестоящих бюджетов в бюджет сельского округа Майдаколь
Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.05.2023 № 41 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Всего, тысяч тенге
В том числе
За счет трансфертов из областного бюджета
Районный бюджет
1
сельский округ Майдаколь
23,7
23,3
0,4

3298
3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6.Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 350 шешіміне 4-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджетте Майдакөл ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.05.2023 № 41 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
33 550
1
Майдакөл ауылдық округі әкімінің аппаратына қызметтік ғимарат сатып алуға
26 857
2
Майдакөл ауылдық округі, Бекарыстан би ауылдық мәдениет Үйіне интернет желісін қондыру және қосу қызметіне
172
3
Спорт алаңын салу үшін 1000 шаршы метр жер учаскесіне жерге орналастыру және сәйкестендіру құжатын әзірлеуге
312
4
Майдакөл ауылдық округі, Бекарыстан би ауылындағы спорт алаңын ағымдағы жөндеу жұмыстарына
2 991
5
Майдакөл ауылдық округі, Бекарыстан би ауылы М. Күзенбаев 3,1 км, М. Ізмағамбетов 2,1 км көшелерінің электр желілерін қайта жаңғырту және 4 дана
2 500
6
Тәуелсіздік алаңынан әкімшілік ғимарат салу үшін 1000,0 шаршы метр жер телімі берілуіне орай, қалған 5460,0 шаршы метр жер учаскесіне жерге орналастыру
518
7
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
200
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 350 шешіміне 5-қосымша
Майдакөл ауылдық округі бюджетіне жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген, 2022 жылы нысаналы трансферттердің қаржы жылы ішінде пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) сомасын аудандық бюджетке қайтару сомасы
Ескерту. Шешім 5-қосымшасымен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.05.2023 № 41 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Барлығы, мың теңге
Оның ішінде
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
Аудандық бюджет
1
Майдакөл ауылдық округі
23,7
23,3
0,4