О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 121 "О бюджете сельского округа Актобе на 2022-2024 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 марта 2022 года № 147. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 121 "О бюджете сельского округа Актобе на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Актобе на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 085 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 594 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 32 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 434 тысяч тенге;
2) затраты – 67 783,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 698,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 698,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 698,4 тысяч тенге.".
Приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 121 "2022-2024 жылдарға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 147 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 116 "2022-2024 жылдарға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақтөбе ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66 085 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 594 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 32 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 64 434 мың теңге;
2) шығындар – 67 783,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 698,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 698,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1 698,4 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.