О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 124 "О бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2022-2024 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 15 июня 2022 года № 191. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 124 "О бюджете сельского округа Алдашбай Ахун на 2022-2024 годы" следующие изменения:
Подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 64 889 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 999 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 10 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63 880 тысяч тенге;
2) затраты – 65 181,8 тысяч тенге;".
Приложение 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы №124 "2022-2024 жылдарға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 маусымдағы № 191 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 124 "2022-2024 жылдарға арналған Алдашбай Ахун ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 64 889 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 999 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 63 880 мың теңге;
2) шығындар – 65 181,8 мың теңге;".
Көрсетілген шешімнің 1, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

19 731,0
1
На повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
4 737,0
2
На разработку проектно-сметной документации и получении государственной экспертизы на освещение по улицам Ш.Шегебаева, О.Шораякулы сельского округа Алдашбай-Ахун
3 485,0
3
Работа по государственной регистрации 3 скважин на воду в сельском округе Алдашбай Ахун
171,6
4
Работы по освещению улицы О. Шораякулы в сельском округе Алдашбай Ахун
11 337,4

19 731,0
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
4 737,0
2
Алдашбай Ахун ауылдық округіндегі Ш.Шегебаев, О.Шораяқұлы көшесіне жарықтандыру жұмыстарын жүргізуге жобалық сметалық құжаттар дайындау және мемлекеттік сараптамадан өткізуге
3 485,0
3
Алдашбай Ахун ауылдық округіндегі 3 су ұңғымаларын мемлекеттік тіркеу жұмыстары
171,6
4
Алдашбай Ахун ауылдық округіндегі О.Шораяқұлы көшесіне жарықтандыру жұмыстары
11 337,4